לא התאפקו ואמרו

דף בית > דפים נוספים > לא התאפקו ואמרו

רמת גן                                                                                      יוני 2014

 

לידי: דפנה רונן

רוטרי רמת גן

 

שלום רב,

 

שמי גל קוסובר, לומדת שנה שנייה בהנדסה תעשייה וניהול.

בחרתי ללמוד תואר זה מכיוון שהוא המגוון בתארי ההנדסה ומשלב מקצועות מדעיים וניהוליים כאחד. מגיל צעיר העדפתי את המקצועות הריאליים ולכן בחירה במקצוע זה נראתה טבעית.

במהלך לימודי גיליתי שהתואר מגוון משחשבתי ואפשרויות הקריירה העומדות בפני רבות ומגוונות. בימים אלו ממש אנו בוחרים לאיזו התמחות נרצה לפנות, אני בחרתי בתחום מערכות מידע, אך גם זה תחום רחב מאוד ואני סקרנית לגלות לאילו כיוונים אמשך ובמה אבחר בסוף.

הלימודים תובעניים ודורשים השקעה, מה גם שיש לעבוד במקביל על מנת לממן את התואר והמחייה.

התרומה לי וליתר המצטיינים גורמת לנו ולכם התורמים סיפוק, אך אני יודעת שהשאיפה למצוינות זהו המצפן בו אתם מסמנים לנו, לכו בזו הדרך וסחפו בה את חברכם.

ברצוני להודות על תרומתך, כסטודנטית אשר מנסה להשקיע בלימודים כדי להישאר עם הישגים מקצועיים טובים, ובתוך כל האינטנסיביות של הלימודים והעבודה מנסה גם להנות מהתקופה הזו, תרומתך תעזור לי מאוד.

 

תודה,

גל

רמת גן                                                                                                              יוני 2014

 

לידי: דפנה רונן

רוטרי, רמת גן

 

שמי מיכל כהן ווידר, ואני סטודנטית בשנה הרביעית ללימודיי במחלקה לתקשורת חזותית במסלול עיצוב גרפי בשנקר. הנני ניצבת כעת בסיום לימודיי, ולא אוכל לתאר במילים את הידע, הכלים והניסיון שהקנו לי הלימודים במוסד זה. במבט לאחור, רגע לפני הגשת פרוייקט הגמר שלי - הפרוייקט האחרון ללימודים, אני יכולה לומר בלב שלם שמהרגע שבו גמלה בלבי ההחלטה ללמוד, ידעתי שארצה לעסוק בעיצוב בשנקר, אך לא ידעתי עד כמה העיצוב יהפוך להיות חלק בלתי נפרד מחיי, מאישיותי ומהתבוננותי על תחומים רבים. אני מאמינה שכל מה שאנו מעצבים משקף את האישיות שלנו, ולכן בכל פרוייקט שנעשה במסגרת לימודיי אני רואה את עצמי - מרגע היצירה ועד לרגע ההגשה. 

 

כאשר התבקשנו לבחור בין המסלולים השונים, רציתי ללמוד במסלול עיצוב גרפי, משום שהתשוקה והרצון ללמוד עיצוב לפרינט (דפוס) בעידן שבו המדיות הדיגיטליות בשגשוג נראו לי חוויה מאתגרת ומספקת. העובדה שבאמצעות העיצוב  -  סוג נייר, בחירת פונט, פורמט וקומפוזיציה - ניתן לתקשר ולהעביר מסר בכל תחום. מהשיעור הראשון מצאתי אתגר גדול אותי בנושא הטיפוגרפיה בשל השימוש בטקסט כתוכן וכדימוי כאחד, וכך, לא במקרה, במסגרת לימודיי בחרתי לעצב בעיקר בטיפוגרפיה עברית - דבר שהצבתי לעצמי כאתגר להתמודד עמו, ובמקומות האלו לנסות לחדש ולסקרן את עצמי כל פעם מחדש.

 

במעמד זה אני רוצה להביע את תודתי העמוקה לתורם פרס ההצטיינות, שתרומתו תסייע לי הן ברמה המקצועית והן ברמה האישית. וזאת מפאת שניתנת לי האפשרות להתמקד ולעסוק בעיצוב - תחום שתהליך הלמידה בו לעולם אינו פוסק. עם כל הידע והכלים שלמדתי ורכשתי במסגרת לימודיי בשנקר ארצה תחילה לעסוק בתחום, לרכוש ניסיון - ואולי בבוא הזמן גם לנהל עסק משלי. ברמה האישית, חשוב לי לציין שלפני תקופת הלימודים איבדתי את הוריי, אשר לצערי לא זכו לראות את הישגיי, ולכן זה כבוד גדול בעיניי פי כמה להיות נוכחת במעמד קבלת פרס ההצטיינות, ואני מעריכה תרומה זו עד מאוד.  

 

אני מאמינה במשפט "שלח לחמך על פני המים כי ברוב הימים תמצאנו", וכך כמו שתרומה זו סייעה בידיי, אקווה בעתיד, באמצעות הידע והניסיון שרכשתי בשנקר, לסייע גם לאחר.

 

בהוקרה ובהערכה

מיכל כהן ווידר.

 

 

לקבלת מידע מקצועי
להתקשרות

רחוב בן גוריון 136 א' רמת-גןכתובת

office@dteams.co.ilדוא"ל

074-7027012טלפון

052-4552943נייד

שליחת הודעה