שיווק וקידום ברשתות חברתיות, פרסום בפייסבוק, טוויטר ולינקדאין.

פיתוח טכנולוגי

אנו בחברת Dynamic Teams M&C מאמינים שעסק טוב זה עסק שמשתכלל ומתקדם כל הזמן. כדי להצליח בעולמנו המתפתח יש להתעדכן יום יום בטכנולוגיות החדשות  ולנצלן לייעול העסק, לחיסכון בזמן ובמשאבים ולשירות מקצועי טוב יותר.

אנו מציעים לכל עסק שנמצא בתהליך של ליווי או אימון עסקי לשכלל ולקדם אותו, על פי תחומו וצרכיו.


בניית אתר אינטרנט:

אתרי האינטרנט בעולמנו הם תשתית שיווקית בסיסית לכל עסק. הנראות באינטרנט צריכה להיות כזו שמוצאים את העסק במהירות, שמבינים מהם השירותים ומקלים על הגולש את המכירה. 
 
ישנם שני סוגים מרכזיים של אתרי אינטרנט לעסקים:
  1. אתר אינטרנט כחנות וירטואלית - כלי עבודה למכירת המוצרים וכן מערכת CRM וניהול מלאי. 
  2. אתר אינטרנט תדמיתי- חלון הראווה של העסק. אתר תדמיתי טוב הוא כזה המלא בתוכן רלבנטי, תמונות ומסר שיווקי קולע - מקל על המכירה והשיווק של העסק ועושה לכם את החיים יותר קלים.
הנחת היסוד בתהליך הקמת האתר היא עיצוב בחשיבה שיווקית וברורה ללקוח הפוטנציאלי.
כדי לחשוף את האתר לקהל היעד אנו מסייעים בקידום האתר בגוגל - אורגני וממומן. 
קידום טוב הוא כלי יעיל בשיווק העסק וגידול בכמות הלקוחות החדשים. 
אנו מעניקים שירותיתכנון, עיצוב, בנייה והקמת אתרי אינטרנט מכל הסוגים.
לעיתים גם עסקים שיש להם אתר אינטרנט מתקדם - חסרה להם התמיכה במובייל. הגלישה בסלולאר היום הפכה להיות הנוכחות המרכזית של הגולשים ברשת. יש חשיבות עצומה לתמיכה של האתר במובייל ועל כן אנו מלווים עסקים שעובדים איתנו לשדרג את אתר האינטרנט כך שיתמוך במובייל.
 

רשתות חברתיות:
אין זה סוד כי העולם עבר לפייסבוק, טוויטר ולינקדאין. הרשתות החברתיות הן מרכז חשוב בחיינו ונותנות את הטון אפילו בחדשות. אנו מעניקים שירות של עיצוב והקמת דפי פייסבוק וקידום ברשתות חברתיות המביאות לחשיפה אדירה בזמן הנכון ובמקום הנכון.

מערכות ניהול ממוחשבות
אנו מאמינים כי בעולמנו המתקדם יש לנצל את המשאבים החיוניים לטובת ייעול העסק, חיסכון בזמן, חיסכון בכח אדם ובמשאבים והתייעלות ארגונית השווה הרבה מאוד כסף. אנו מתמחים בזיהוי צרכים ובהתאמת המערכת המתאימה לכל עסק למטרות צמיחה והתייעלות.

לקבלת מידע מקצועי
להתקשרות

רחוב בן גוריון 136 א' רמת-גןכתובת

office@dteams.co.ilדוא"ל

074-7027012טלפון

052-4552943נייד

שליחת הודעה