הפתרונות שלנו

הדרכות
והרצאות

סדנאות והרצאות חווייתיות למנהלים, לעובדי חברה, לנשים ולקבוצות שונות. הסדנאות מועברות הן בקונספט חד פעמי והן כסדרה רצופה עם תהליך המניב תוצאות ומחדש את כל פעילות החברה או הארגון. ההרצאות והסדנאות מתקיימות במקום העסק, בכל הארץ.

תכנית
עסקית

ליווי מנהלים באופן אישי והדרכות פרטניות לפי הצרכים של מנהל העסק והמצב הטכני כלכלי של העסק. מתוך הכרות עם המנהל ניתן אבחון מדוייק של הנקודות שבהן צריך חיזוק. דגש על חווייה אישית והעצמה. וכן הדרכת נשים מנהלות והעצמת הכח הנשי, יכולת הניהול והכוונה מקצועית.

ייעוץ ואימון
עיסקי

ליווי ואימון עסקי למנהלים מתחיל באבחון מדוייק, תכנית עסקית מותאמת, מנטורינג ואימון בשטח לתוצאות! אנו מבינים שהמנהל בעסק הוא המשפיע המרכזי לצמיחה והוא זה שביכולתו, עם מצב רוח טוב, כוחות נפשיים ותקשורת טובה למנף את העסק להצלחה.

שירות 360

"שירות משלים 360 " שירות ייחודי המאגד את כל השירותים שלנו יחד ועוד שירותים משלימים למינוף העסק. אנו ניקח את העסק שלך יד ביד אל עבר ההצלחה המובטחת! במהלך השנים מלווים אותנו יום-יום, בתשומת לב והמון אכפתיות, יועצים שונים, בעלי ידע משלים, אשר בזכותם ועימם גדלנו, התפתחנו והתרחבנו. מכאן, מבקשים אנו לתת לכך ביטוי הולם עבורכם – לקוחותינו. אנו מביאים אליכם את עולמות הידע והתוכן הללו, אשר יבססו בצורה מעמיקה את הליבה להצלחתכם העסקית ובכך ממפים עבורכם את מפת הדרכים שלכם להצלחה!

לקבלת מידע מקצועי
להתקשרות

רחוב בן גוריון 136 א' רמת-גןכתובת

office@dteams.co.ilדוא"ל

074-7027012טלפון

052-4552943נייד

שליחת הודעה